Přeskočit na obsah

Vzhledem k současné situaci s několika velkými nájezdy po celém světě proti prodejcům IPTV nemůžeme navázat spojení s žádným prodejcem! Další informace o nejnovějších raidech si můžete přečíst ZDE a ZDE, takže pravděpodobně chápete, proč byste měli nyní získat VPN! Chcete-li si zakoupit předplatné, které považujeme za nejlepší, stačí přejít na AliExpress a hledat na IPTV!

Při používání iptv můžete bezpečně surfovat po internetu

Ještě před týdnem došlo v několika zemích k masivnímu razii proti hráčům distribuujícím služby IPTV. Byly zabaveny mimo jiné servery obsahující téměř 50 milionů informací o účtu uživatelů. Existují tedy dobré důvody, abyste se ujistili, že to, co děláte na internetu, nelze sledovat.

Byli jsme kontaktováni novinami

Nás v IPTV kontaktovali významné noviny, které nás zajímalo, jestli si dokážeme představit rozhovor, a protože sami neprodáváme žádné služby IPTV, souhlasili jsme, že odtamtud promluvíme s novinářem prostřednictvím Tele. Poté jsme zjistili, že Policie ČR v současné době provádí rozsáhlé vyšetřování, kde je ve špatné situaci velké množství služeb IPTV a prodejců.

Co vás stojí anonymní surfování a bezpečné používání iptv?

S balíčkem kanálů, který považujeme za nejlepší v testování, stojí jen asi 18 $ ročně. Pokud ji také chcete používat, aniž byste se nechali chytit, a riskovat miliony pokut, měli byste si také koupit službu VPN za přibližně 30 $ ročně. Celkově stojí použití kanálů iptv přibližně 50 $

Razzia

To znamená, že neříkáme, že nemůžete službu IPTV používat nebo ne, ale chceme vám dát důrazné doporučení, abyste v takových případech přijali preventivní opatření. To nejmenší, co vám umožní bezpečně a anonymně surfovat, je získat si VPN.

1. POUŽÍVEJTE VPN

O používání VPN kázáme již dlouho a žádáme každého, kdo používá službu IPTV, aby okamžitě investoval do služby VPN. Tím je zajištěno, že veškerý váš přenos nejprve projde serverem v zahraničí, kde získáte novou adresu IP. To znamená, že není možné zjistit, kdo co udělal.

Dnes, po všech nedávných nájezdech, všichni poskytovatelé IPTV doporučují, abyste používali VPN, a mají integrované funkce v softwaru, který získáte.

Jedinou negativní věcí při používání VPN je, že musíte mít stabilního poskytovatele VPN, abyste nedostali příliš pomalý a pomalý internet. Ve Švédsku, bohužel, jen pár kusů drží míru, abyste se vyhnuli zaostávání ve vysílání. Právě jsme napsali článek se seznamem nejlepších služeb vpn, které si můžete koupit.

EnglishDanishSwitzerlandCroatiaBelgiumEstoniaIrelandBrazilNorwayFinlandCzechGreekCyprusPolandDutchFrenchSwedishSaudi ArabiaPortugalTurkeyAustria