Přeskočit na obsah
AliExpress-IPTV

Předplatné IPTV stojí přibližně 15–18 $ za 12měsíční balíček. V tomto získáte všechny sportovní a filmové kanály. Získáte také všechny obvyklé kanály, které se nepočítají jako prémiové kanály.

Bohužel je již nemůžeme propojit, protože úřady jsou na nás. Ale vše, co musíte udělat, je jít na AliExpress.com a poté hledat na IPTV.

Někdy můžete trochu hledat a hledat výrazy jako „HD TV“, „IPTV Subscription“, „m3u“ nebo „world tv“. Snaží se skrýt, ale na AliExpressu je spousta prodejců. Dalším způsobem je nejprve přejít do IPTV boxů, protože pak se obvykle objeví čisté předplatné.

NordVPN vás stojí asi 3 dolary měsíčně, pokud si u nich zakoupíte předplatné na 1 až 2 roky. Myslíme si, že do toho by měl každý investovat, protože úřady právě teď honí uživatele a prodejce IPTV foukáním. Jedná se o levné peníze, aby se zabránilo riziku mnohonásobných pokut kvůli pokutám pro televizní společnosti.

Neváhejte si přečíst náš článek o zabezpečení a lépe pochopíte, proč vám tak důrazně doporučujeme získat VPN. Další informace o službě najdete na vlastních webových stránkách společnosti VPN.

EnglishDanishSwitzerlandCroatiaBelgiumEstoniaIrelandBrazilNorwayFinlandCzechGreekCyprusPolandDutchFrenchSwedishSaudi ArabiaPortugalTurkeyAustria