Přeskočit na obsah

NAŠE NEJLEPŠÍ ZKOUŠKA NEJLEPŠÍ SLUŽBY IPTV

Níže máte nejlepší službu IPTV a nejlepší službu VPN právě teď pro vaše předplatné. Podívali jsme se na to, jakou nabídku kanálu získáte v předplatném a jak bezpečná a rychlá je služba VPN. Pokud se chcete podrobněji podívat, které televizní kanály jsou zahrnuty, najdete zde všechny kanály. Myslíme si také, že byste si měli přečíst něco o zabezpečení a o tom, co pro vás VPN dělá, než si zakoupíte předplatné. Všechny ceny najdete na stránce ceny zboží.

AliExpress-IPTV

AliExpress je po Amazonu druhým největším světovým trhem, ale jsou vlastněny Číňany. To vám umožní najít na jejich platformě téměř cokoli a jednou z těchto věcí je předplatné IPTV.

Bohužel je již nemůžeme propojit, protože úřady jsou na nás. Ale vše, co musíte udělat, je jít na AliExpress.com a poté hledat na IPTV.

Někdy můžete trochu hledat a hledat výrazy jako „HD TV“, „IPTV Subscription“, „m3u“ nebo „world tv“. Snaží se skrýt, ale na AliExpressu je spousta prodejců. 12měsíční předplatné stojí přibližně 15–20 $.

NordVPN je největší služba VPN na světě a má nejvíce serverů ze všech služeb VPN. Toto je již dlouho jasnou volbou pro každého, kdo jej chce použít pro kanály IPTV. Důvodem je, že pouze několik služeb VPN na trhu je schopno zašifrovat veškeré množství dat, které live stream vyžaduje, aniž by začal hackovat.

Několik dalších služeb, které to dokážou, jsou hlavně pro společnosti nebo ExpressVPN, protože jsou také dobré, ale dvakrát dražší. Naše doporučení je tedy určitě NordVPN, které vás stojí jen asi 30 dolarů ročně. Další informace o službě najdete na webu společnosti VPN.

EnglishDanishSwitzerlandCroatiaBelgiumEstoniaIrelandBrazilNorwayFinlandCzechGreekCyprusPolandDutchFrenchSwedishSaudi ArabiaPortugalTurkeyAustria